Modes Prefabrik

Bugüne kadar en çok aldığımız soruların cevaplarını sizin için derledik.

Ön üretimli hafif çelik yapılardır. Yapıyı oluşturan bütün ürünler (Duvar üniteleri ,çatı ve kaplamaları, tavan kaplama, kapılar pencereler ve elektrik tesisatı, iç-dış boya) fabrika ortamında hazırlanarak yapının kurulacağı bölgeye sevkiyatı yapılır, profesyonel ekipler tarafından montaj işlemi gerçekleştirilen yapılardır.

Prefabrik yapılarda öncelikle bina planı hazırlanır. Kurulacağı bölgenin iklim şartlarına göre standart malzemeler belirlenir, standart malzemeler dışında kullanım amacı, dayanıklılığı ve estetik görünümü acısından opsiyon el malzeme seçimleride sunulmaktadır Bina planı, kullanılacak malzemeler ve imal sürecine bağlı sözleşme yapılır. Firmamız tarafından taahhüt edilen sürede bina sevkiyatı yapılarak profesyonel montaj ekiplerimiz tarafından kurulumu gerçekleştirilir.

2 katlı yapılabilmektedir.

Prefabrik konutlar her mevsim kullanıma olanak sağlayacak bir yalıtım sistemine sahiptir. Her iklim şartlarına uygun şekilde üretilebilmektedir. Yapıların kurulacağı bölgenin iklim özellikleri dikkate alınarak üretimleri yapılmaktadır.

Betonarme binalarda yapılan tüm uygulamalar prefabrik binalarda da yapılabilir. Wc, banyo ve mutfakta yapılacak olan seramik uygulamalarında kullanılan yapıştırıcılar silikonize(elastik) özelliği sahip olmalıdır..

Duvarlar panellerine çivi yerine vida ile yapabilirsiniz.

Betonarme binalarda olduğu gibi prefabrik binalarda da isterseniz boyanızı kendiniz yapabilirsiniz.

Soğuk Bölgelerde dış duvarların kalınlaştırılması, duvar izolasyon malzemesinin, yapılacak olan bölgenin ısı değer katsayılarına göre belirlenmesi, tavan izolasyonun kalınlaştırılması, bina dışına ilave kaplama yapılması ile (siding, manto lama vb. ) yapının izolasyonu artırılmış olur.

Evet Montajlanabilir. Sadece söküm takım maliyeti, yeniden boya maliyeti oluşur. Prefabrik yapılarda istenildiği takdirde tadilat mümkündür.

Yaşam alanı olduğu için kesinlikle kullanılmaz. Kullanılan bütün malzemeler TSE şartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Prefabrik yapılar 1.derece deprem koşulları göz önünde bulundurularak üretilir. Yapı elamanları birbirlerine vida ve cıvatalarla bağlandığından deprem esnasına yapının esnemesinden dolayı yıkılması önlenmiş olur.

Boya kartelalarımızdan istediğiniz bir rengi seçebilirsiniz.

Ön üretimli hafif prefabrike yapılar önceden hazırlanmış beton üzerine montaj esnasında çelik dübellerle yapılmaktadır. Böylece bina ile beton birlikte hareket etmektedir.

Modes Prefabrik

Whatsapp Destek
Çevrimiçi